Atklājumu Bībeles studijas – vienkārša un reproducējama Bībeles izpēte

Ivo Roderts | jūlijs 01, 2023 | komentāru nav
Atklājumu Bībeles studijas (Discovery Bible Study) jau gadu desmitiem tiek izmantotas visā pasaulē kristiešu mācekļu veidošanas kustībās. Tas ir viens no vienkāršākajiem un efektīvākajiem veidiem, kā studēt Bībeli, lai aicinātu un pilnveidotu mācekļus, kas aicina un pilnveido vēl vairāk mācekļu. DBS ir vienkārša metode, kas palīdz cilvēkiem iedziļināties Bībelē, lasīt to, saprast to, dzīvot saskaņā ar to un dalīties tajā ar citiem.
DBS ir metode, ko var izmantot personīgi, savas ģimenes lokā, Bībeles klasē, māceklības grupā, draudzes dibināšanā vai pat sprediķošanā. Tā neprasa daudz sagatavošanos, tāpēc ir noderīga mazās grupās, kur vadītājiem nav daudz laika nodarbību sagatavošanai.

Šī Bībeles studiju metode ietver vienkāršu jautājumu sarakstu, ko jūs (vai jūsu grupa) izskata reizi nedēļā. Viss, kas jums ir jādara, ir jāsagatavo Rakstu fragments, kuru aplūkot. Tā aicina cilvēkus uzklausīt, ko Dievs ir teicis, mēģināt saprast šo fragmentu, apņemties dzīvot saskaņā ar mācību un atrast kādu, ar ko nedēļas laikā dalīties tajā. Tā māca cilvēkus sekot Jēzum jau no pirmās dienas, nevis pēc tam, kad viņi ir pieņēmuši ticību. Katru nedēļu jūs pārbaudāt iepriekšējās nedēļas notikumus, lai uzzinātu, kā jums veicies, kopīgi mācītos un iedrošinātu cits citu.
Šajā kursā jūs apgūsiet DBS pamatus ar padomiem par jautājumiem un to, kā izmantot DBS dažādos veidos (personīgi, māceklības grupā, sludināšanā/izglītošanā utt.).
Pieteikties studiju kursam (angļu valodā) vari šeit:

Studiju kursā var uzzināt: 
  • kā studēt Bībeli vienkāršs, lai tas būtu dzīvi mainošs un viegli citiem mācāms piedzīvojums;
  • ka pieaugt savā garīgajā briedumā, mācoties, dzīvojot un daloties ar Bībeli;
  • kā iemācīties apmācīt citus Bībeles studijām, lai viņi varētu augt (atkārtojamība!);
  • kā padziļināt savas attiecības ar Dievu savā personīgajā studiju laikā.
Kādas ir kursa prasības vai priekšnoteikumi? 
  • vēlme augt ticībā un palīdzēt citiem darīt to pašu,. 
Kam šis kurss ir paredzēts: 
  • visiem, kas meklē vienkāršu un efektīvu veidu, kā studēt Bībeli. 
Par šo kursu sertifikātu gan nedod (jo šis kurss ir paredzēts kā iepazīšanās ar Atklājumu Bībeles studiju metodi), tomēr tas nenozīmē, ka tas būtu mazāk interesants un vērtīgs!
Kategorijas: , ,