Kas ir mans tālākizglītības izaicinājuma projekts?

Mūžizglītība manā izpratnē ir pastāvīga, brīvprātīga un pašmotivēta tiekšanās pēc zināšanām personisku vai profesionālu iemeslu dēļ. Tas ir svarīgi katra cilvēka gatavībai un spējai veikt savus pienākumus atbilstoši un vislabākajā veidā. Mūžizglītība arī veicina sociālo iekļaušanu, aktīvu pilsoniskumu un personīgo attīstību. 

Šis tālākizglītības izaicinājums nav jāsaprot kā akadēmiskas izglītības aizstājējs. Tas vienkārši var palīdzēt nodrošināt attīstību pēc formālās izglītības iegūšanas. Tālākizglītība ir nepārtraukta zināšanu un prasmju attīstība, ko cilvēki var piedzīvot visu mūžu. 

Tā kā mana patreizējā nodarbošanās prasa teoloģiskas zināšanas, tad arī manis izvēlētie studiju kursi ir tam atbilstoši. Katra mēneša aktuālajam studiju kursam es došu īsu aprakstu, kā arī papildus norādījumus (kur pieteikties un cik tas maksā). 
2022.gadā es esmu izvēlējies izmantot N.T.Wright Online piedāvātās mācību programmas (ntwrightonline.org). 
2023.gadā es izmantoju dažādu speciālistu piedāvātās programmas, lai papildinātu savas zināšanas un prasmes dažādās jomās. 
Visas tālākizglītības programmas realizē interneta mācīšanās vietne Udemy (udemy.com). 
(Un ļoti labā ziņa ir tā, ka pēc studiju kursa pabeigšanas, visas lekcijas un materiāli ir pilnībā pieejami neierobežotu laiku lietošanai arī turpmāk.) 
Tātad – katru mēnesi viens labs un vērtīgs studiju kurss... 

Vai arī Tu vēlies piedalīties?